Hakkımızda

Logo Tasarım2.png

SAS Ozon, SAS FİNANS Grubuna ait bir firma olup Grubumuz 2013 yılından bu yana Bankacılık ve Finans alanında faaliyet göstermektedir.

2018 yılında kendi elektronik ve yazılım ekibi ile birlikte teknolojik ve elektronik ürünlerin üretim ve dizaynına başlayan grubumuz, 2020 yılı başında Ozonla Dezenfeksiyon Sektörüne Çağdaş Ozon Sistemleri ile birlikte güçlerini birleştirerek adım atmıştır.

SAS Ozon Jeneratörlerinin dizayn ve satışı SAS Grubu bünyesinde olup, üretimi ise Çağdaş Ozonun bilgi birikimi dahilinde 1.500m2'lik üretim tesislerinde yapılmaktadır.

Ürünlerimiz TSE ve CE Belgeli olup, tamamı 2 yıl üretici garantisi altındadır.

Çağdaş Ozon Tesis.jpg

Çağdaş Ozon, Ozon Sektöründe 15 yıllık deneyimi olan bir Mühendislik firması olup aynı zamanda da Ozon Jeneratörü üreticisidir.

ÇAĞDAŞ OZON, 2005 yılında Makine mühendisi Sayın Mahmut LEVENTERLER tarafından kurulmuş olup, o tarihten bu yana Köytür, Kılıç Tarım, Tarım Federasyonu, Groserrie Marketler Zinciri, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi, Balıkesir Üniversitesi ve 19 Mayıs Üniversitesi gibi Türkiye'nin birçok yerindeki Kuruluşlara hava ve su dezenfeksiyonu ile ilgili çözüm ortaklığı sunmuştur.